У Слобідській громаді відзначили День Державного Прапора та 30-ту річницю Дня Незалежності України.

Дата: 25.08.2021 10:50

Серпень – особливий місяць, бо він несе нам чудові свята – День Прапора та День Незалежності України. Кожен українець із задоволенням долучається до святкування, бо всі ми вірні Батьківщині, незалежності та цілісності нашої держави, любові до України. Так, на протязі трьох днів в Слобідській громаді ( с. Тимків, смт Слобідка, с. Мала Слобідка ) відбувались  урочисто-святкові дійства, присвячені  Дню Державного Прапора та 30-й річниці Незалежності України. Участь у заході взяли Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко, керівники громади, депутати селищної ради, голова Подільської районної ради Софія Ходюк, депутат Одеської обласної ради Олександр Барський, радник голови Подільської районної державної адміністрації Вадим Мегіс, помічник-консультант депутата Одеської районної ради та депутат Кодимської міської ради від партії "Батьківщина" Тетяна Бородіна, депутат Подільської районної ради від партії "Батьківщина" Олександр Гончаров, старости сіл громади. Почесні гості привітали громаду зі святом, побажали всім миру, злагоди, міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у справах та починаннях заради процвітання незалежної України та її народу.Традиційно приємним моментом урочистостей стало нагородження Почесними грамотами та подяками за вагомий внесок у становлення української державності, високий професіоналізм, активну життєву і громадянську позицію та з нагоди 30-ї річниці незалежності України представникам громади. Програма святкування  була цікавою та різноманітною: свої вітання глядачам дарували найкращі артисти громади та гості. Глядачі бурхливими оплесками зустрічали кожен виступ артистів.