ПРИВІТАННЯ ІЗ ХРАМОВИМ СВЯТОМ СЕЛИЩА СЛОБІДКА.

Дата: 28.08.2021 08:55

Шановні мешканці та гості Слобідської громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету та всього колективу Слобідської селищної ради сердечно вітаю Вас з подвійним святом – одним з найбільших свят церковного року – святом Успіння Пресвятої Богородиці та  Днем селища Слобідка!

У такі свята, кожен житель селища відчуває себе частиною великої родини, частиною своєї могутньої Батьківщини. Усі ми об’єднані любов’ю до нашого краю, працею, добром, милосердям. У це світле свято бажаю, щоб наша молода громада завжди була квітучою і красивою, кожна сім’я була сповнена душевного тепла, радості й достатку! Нехай у житті кожного з вас станеться несподіване і радісне  диво, а Бог благословляє наш край і дасть його мешканцям міцне здоров’я, добробут й багато успіхів на життєвих шляхах. Впевненості і стабільності Вам у житті, до кінця вірити у свої сили та ніколи не втрачати почуття справжньої любові! Щастя, миру кожному дому і кожній родині!

З повагою селищний голова Віктор Доцуленко.