Пенсійний фонд України інформує! Автоматичне призначення пенсії.

Дата: 28.08.2021 10:23

АВТОМАТИЧНЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ПЕНСІЇ

1. Отримай кваліфікований електронний підпис (КЕП);

2. Зареєструйся на ВЕБПОРТАЛІ Пенсійного фонду України

PORTAL.PFU.GOV.UA;

3.Ввійди до особистого кабінету на ВЕБПОРТАЛІ Пенсійного фонду України за допомогою КЕП;

4.Заповни анкету -заяву (загальні дані, дані дакументу, що засвідчує особу, адресу, спосіб отримання виплати);

5.Додай скановані копії документів;

6.Підпиши анкету-заяву КЕП та надішли до органу Пенсійного фонду України;

7.При досягненні пенсійного віку отримай інформацію про автоматичне призначення пенсії, дату такого призначення, розмір пенсії зав допомогою СМС -повідомлення, засобами ВЕБПОРТАЛУ.

ПОДАННЯ СКАН-КОПІЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ ЗАСТРАХОВАНОЮ ОСОБОЮ.

Якщо ви матимете електронну трудову книжку, то після досягнення пенсійного віку пенсія вам буде призначена автоматично, без додаткових звернень.

ВИМОГИ ДО СКАН_КОПІЇ ТРУДОВОЇ КНИЖКИ:

1. Копії зняті з оригіналу, відтворення кольорове;

2.Хронологічний порядок всіх заповнених сторінок трудової книжки;

3.Чіткі скан-копії, на яких відображені всі реквізити документів (назва документа, серійний номер, дата видачі, печатки, підписи, ПІБ власника), та безпосередньо самі записи. Рекомендована роздільна здатність при скануванні -300FPI)

4.Для якісної обробки обробки даних формат зображення має бути JPG або PDF:

5.Розмір файлу  PDF менше 1 МБ.

Як подати скан-копію:

1.Ввійди до особистого кабінету на ВЕБПОРТАЛІ Пенсійного фонду України за допомогою КЕП:  PORTAL.PFU.GOV.UA;

2. Зайдіть в пенсональний кабінет у розділ “комунікації  з ПФУ” та виберіть “відомості про трудові відносини”;

3. Перевірте усі обов’язкові поля та прикріпіть скан- копії трудової книжки;

4.Відправте до Пенсійного фонду України;

Після опрацювання скан-копії фахівцями Пенсійного фонду України ви зможете побачити всю історію своїх трудових відносин та свій страховий стаж.