ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ!

Дата: 01.09.2021 07:43

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Від  імені виконавчого комітету, депутатського корпусу та апарату Слобідської селищної ради прийміть щирі слова вітання із традиційним вересневим святом першого дзвоника – із Днем знань. Це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

У ці дні урочисто лунає знайома і дорога всім мелодія Першого дзвоника. Надзвичайно хвилююче вона звучить для першокласників, які в цей святковий день ступають на дорогу Знань. З особливим трепетом звертаюся до першокласників – нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та надзвичайно пізнавальним. Гарної вам подорожі країною знань.

Хочу висловити  велику вдячність  шановним учителям за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння. Нехай ваша складна, але благородна праця збагачує знаннями й мудрістю нові покоління, а вам самим приносить щастя і задоволення. Щастя Вам, міцного здоров'я, натхненної праці та творчих успіхів!

А всім школярам – нових звершень, насиченого життя, відмінних оцінок в новому навчальному році! Зі святом!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.