Увага! Позачергове ХІ засідання сесії Слобідської селищної ради VIII скликання 14 вересня 2021 року

Дата: 10.09.2021 14:55

Відповідно до розпорядження селищного голови від 07 вересня 2021 року № 106  «Про позачергове ХІ засідання сесії Слобідської селищної ради VIII скликання 14 вересня 2021 року»  14 вересня 2021 року о 1430 в актовому залі Слобідського селищного Будинку  культури відбудеться позачергова 11 сесія Слобідської селищної ради 8 скликання.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження розпоряджень селищного голови, прийнятих в міжсесійний період.

Доповідає : Решітко Л.В.  – завідувач сектору  організаційної і кадрової роботи та документообігу.

2. Про  внесення  змін до рішення Слобідської селищної ради Одеської області від 26 листопада 2020 року № 09-VІІІ  «Про затвердження структури виконавчих  органів Слобідської селищної ради , загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів».

Доповідає:  Решітко Л.В.  – завідувач сектору  організаційної і кадрової роботи та документообігу.

3. Про внесення змін до рішення Слобідської селищної ради Одеської області від 26 листопада 2020 року № 06-VІIІ «Про визначення переліку, затвердження Положення та обрання постійних комісій Слобідської селищної ради».

Доповідає: Шевчук В.В. - головний спеціаліст-юрисконсульт.

4. Про затвердження Програми «Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей позбавлених, батьківського піклування, осіб з їх числа на 2021-2022 роки Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області».

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

5. Про  внесення змін до рішення селищної ради від 23 грудня 2020 року       № 31-VІIІ «Про селищний бюджет на 2021 рік».

Доповідає :  Рубанська О.Д. –  начальник  фінансового відділу.

6. Про надбавку за престижність праці, педагогічним працівникам.

Доповідає: Решітко Н.В. – начальник відділу освіти , молоді, спорту. культури, туризму та охорони здоров’я.

7. Про проведення організаційно-штатних заходів по скороченню штату та граничної чисельності працівників комунального закладу  «Слобідський заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Дзвіночок».

Доповідає: Решітко Н.В. – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я.

8. Земельні питання.

Доповідає: Кільчевська К.Ф. – головний спеціаліст відділу земельних ресурсів та комунальної власності, житло-комунального господарства та благоустрою.

Різне.