Звернення селищного голови щодо проведення вакцинації населення громади з метою зменшення захворюваності на COVID-19.

Дата: 14.09.2021 17:17

Шановні мешканці громади!

Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з ефективним тестуванням та застережними заходами, що вже застосовуються. Вакцинуватися - це безпечно. Ефект від вакцинації завжди вищий ніж ризики. А від темпів вакцинації у нашій громаді залежить здоров’я і життя наших громадян. Адже карантинні обмеження, носіння масок та дотримання дистанції не дають бажаного результату. Вакцинація від COVID-19 – ключ до цього.

Тому закликаю всіх робити щеплення. Вакцинування – це єдине, що допоможе спинити поширення пандемії, яка щодня забирає життя сотень людей. Необхідно розуміти, що чим швидше вдасться утворити колективний імунітет, тим швидше людство зможе повернутися до звичайного ритму життя.

Закликаю усіх до вакцинації, адже це не лише ваша особиста безпека, але й відповідальність перед рідними, близькими, друзями та колегами.

Слобідський селищний голова    Віктор Доцуленко