У Кодимській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар не тему: "Правове регулювання трудових відносин" та "Охорона праці на підприємстві: що потрібно знати?»

Дата: 16.09.2021 13:33

У Кодимській районній філії Одеського обласного центру зайнятості відбувся семінар не тему: "Правове регулювання трудових відносин" та "Охорона праці на підприємстві: що потрібно знати?» за участю представників Головного управління Держпраці в Одеській області Людмили Добровольської та Сергія Клака. Мова йшла про дотримання мінімальних гарантій та вимог трудового законодавства. Окремо було окреслено питання порядку оформлення трудових відносин і застосування штрафних санкцій при порушенні законодавства. Учасники семінару обговорили питання проведення виробничих навчань, інструктажів з охорони праці, електробезпеки, безпечного виконання вантажопідіймальних робіт, створення належних санітарно-гігієнічних робіт умов для працівників підприємств, правил безпечної експлуатації електроустановок підприємства.  Представники Держпраці зазначили, що офіційне укладання трудових відносин, виплата належної заробітної плати відповідно до чинного законодавства – це основа соціального захисту працівника, а для роботодавців це ще й відсутність штрафних санкцій.