Увага! Планова пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу!

Дата: 23.09.2021 10:53

До уваги мешканців  громади !

З метою забезпечення  стабільної епізоотичної  ситуації  на території   області зі сказу тварин та  відповідно до наказу в.о. голови  Державної служби України з питань безпечності  харчових  продуктів  та захисту  споживачів від 06.08.2021 р № 532 « Про організацію  заходів з проведення   осінньої компанії і пероральної  імунізації  диких  тварин у  2021 році   за  допомогоюю авіації », з вересня  2021  року в Одеській  області   розпочнеться  планова   пероральна  імунізація   диких  м’ясоїдних  тварин  проти сказу.

Розповсюдження  приманок  з  вакциною  відбуватиметься  шляхом  розкидання  із  літаків над  лісовими, мисливськими  та польовими  угіддями  Одеської області.

Приманка  безпечна  для людей  і  тварин,  має вигляд   невеликих  брикетів  з розміром 3 см на 5 см із  запахом   м'ясо – кісткового  борошна. У середині  приманки   капсула  з  вакциною  проти  сказу.

Зазначенні заходи   забеспечать  створення  стійкого  імунітету  у диких  тварин, котрі  є  основним  розповсюджувачем   збудника  сказу та значно  покращать  епізоотичну  ситуацію  в  регіоні.