УВАГА! ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ.

Дата: 23.09.2021 14:26

30 вересня 2021 року о 10.00 год. в приміщенні Слобідської селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету селищної ради. Запрошуємо членів виконкому взяти участь в засіданні. В зв'язку з тим, що на всій території України діє жовтий рівень епідемічної небезпеки, просимо дотримуватись маскового режиму.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ ЗАСІДАННЯ:

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за серпень місяць  2021 року.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

2. Про зміну  поштової адреси житловому будинку з господарським будівлями та спорудами, який на праві особистої власності належав гр. Рець Софії Карпівні.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

3. Про затвердження Положення про Орган приватизації  житлового фонду при виконавчому комітеті Слобідської селищної ради Подільського району,  Одеської області та про затвердження  бланку свідоцтва  про право власності на нерухоме майно.

Доповідає: Доцуленко В.М. – голова виконкому, селищний голова.

4. Про затвердження   складу Органу приватизації житлового фонду при виконавчому комітеті Слобідської селищної ради Подільського району  Одеської області.

5. Про зняття з квартирного обліку по Слобідській селищній раді

Подільського району Одеської області дитини-сироти  Нечепурук Влади Юріївни.

Доповідає: Козак С.В. – начальних служби у справах дітей.

6. Про надання  статусу дитини, позбавленої батьківського піклування          малолітній дитині.

Доповідає: Козак С.В. – начальних служби у справах дітей.

7. Про надання  статусу дитини, позбавленої батьківського піклування         малолітній  дитині.

Доповідає: Козак С.В. – начальних служби у справах дітей.

8. Про надання дозволу на придбання  житла  особі  з числа дітей, позбавлених  батьківського піклування Хом’яку Валерію Васильовичу –       16 квітня 1998 року народження, яке знаходиться за адресою:Одеська область, Березівський район, село  Новоселівка, вулиця Цегельна буд. 1 кв. 2.

Доповідає: Козак С.В. – начальних служби у справах дітей.

9. Про взяття під соціальний супровід сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Доповідає: Козак С.В. – начальних служби у справах дітей.

10. Про надання дозволу КП «Водоканал Слобідка» Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області на вивіз сміття, на території      смт Слобідка.