Коронавірусна статистика зобов’язує посилити пильність!

Дата: 23.09.2021 14:54

22.09.2021 року відбулося термінове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Слобідської селищної ради. Прийнято рішення, на території Слобідської громади з 00 годин 00 хвилин 23 вересня 2021 року запровадити «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 із застосуванням на території громади обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

Шановні жителі Слобідської громади!

Аби не наражати на смертельну небезпеку себе, своїх рідних, близьких і оточуючих вас людей, слід неухильно дотримуватися заходів безпеки. Мінімізуйте кількість контактів з соціумом, уникайте людних місць, використовуйте дезінфікуючі засоби та маски, неухильно дотримуйтеся правил особистої гігієни. З усією відповідальністю поставтеся до пропозиції медиків вакцинуватися від COVID-19 , зважте всі «за» і «проти», не ризикуйте здоров’ям і життям дорогих серцю людей. Крім того, слід брати до уваги той факт, що порушення карантинних правил, недотримання встановлених норм поведінки під час пандемії тягнуть за собою адміністративну відповідальність згідно з чинним законодавством. Так, порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Не варто ризикувати найбільшою людською цінністю – життям. Будьте розважливі та здорові!

Протокол засідання комісії з питань ТЕБ та НС № 6.