Прийомні сім'ї Слобідської громади - учасники конкурсу для родин ,,Чому я став(ла) усиновлювачем, опікуном, піклувальником, прийомним батьком/матір'ю, батьком вихователем, або момою вихователькою"

Дата: 28.09.2021 10:01

Мама і тато — два міцних крила в долі дитини, які обіймуть, захистять від негод, підтримають у польоті просторами світу, виведуть у повноцінне самостійне життя. Мамою і татом можна стати, народивши малюка, але мамою і татом можна стати для дитини, усиновивши її. Так, до дня усиновлення Служба у справах дітей Одеської ОДА оголосила конкурс для родин ,, Чому я став(ла) усиновлювачем, опікуном, піклувальником, прийомним батьком/матірю, батьком вихователем, або момою вихователькою!!! Від Слобідської громади участь у конкурсі прийняли сімя Ніколайчуків та Вендичанських.

Прийомна сім'я Ніколайчуків, смт Слобідка, Подільського району Одеської області.

Прийомна сім'я Вендичанських, смт Слобідка Подільського району Одеської області.