Вітання селищного голови з Всеукраїнським Днем бібліотек.

Дата: 30.09.2021 12:09

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу до культури, освіти, духовних надбань і про визначення важливої ролі, яка відведена бібліотекам. Адже саме вони зберігають, накопичують і досліджують чисельні твори друку – вічні пам’ятки писемності, а працівники є вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Ви доносите до людей увесь спектр різноманітних інформаційних потоків і нових ідей, розкриваєте реальну картину світу, і це сприяє всебічному розвитку особистості, вихованню національної свідомості і кращих людських якостей.

Щирі слова подяки висловлюю бібліотечним працівникам громади, які віддали улюбленій справі багато років свого життя та вважають свою роботу покликанням душі. Це творчі і талановиті люди, які шанують своїх користувачів та вміють для них організувати справжнє свято. Дехто стверджує, що в наш бурхливий час новітніх інформаційних технологій книга втрачає свою роль та місію у суспільстві. Та я впевнений, що книги були і будуть залишатись основним і надійним джерелом знань, інтелектуального і морального здоров’я нації.

Бажаємо вам, шановні бібліотекарі, творчої наснаги, міцного здоров’я, натхнення, радості, щастя, добра і нових успіхів у вашій благородній просвітницькій справі.

З повагою,

Слобідський селищний голова  Віктор Доцуленко