УВАГА! Пам’ятка з безпеки громадян на залізниці.

Дата: 04.10.2021 10:06

Пам’ятка з безпеки громадян на залізниці.

Кожен громадянин, який потрапив на залізницю, повинен пам'ятати про особисту безпеку i захистити себе i дитину, дотримуючись основних правил:

Не переходьте через залізничні колії у невстановлених місцях, не перебігайте перед поїздом, що наближається. Пам'ятайте, що поїзд відразу зупинити не можна. Для переходу через залізничні колії користуйтеся перехідними мостами, пішохідними настилами i переїздами, звертайте увагу на покажчики, у важно слухайте звукові сигнали, що подаються. На станціях, де немає мостів i тунелів, переходьте залізничні колії по настилах a6o в місцях, де встановлені покажчики.

Проїзд на дахах i підніжках вагонів, перехідних площадках i в тамбурах вагонів, а також вантажних поїздах категорично заборонений.

Не виходьте на міжколійя відразу після проходження поїзда, переконайтесь у відсутності поїзда зустрічного напрямку.

Не підлазьте під вагони.

Не влаштовуйте iгop та інших розваг (фото, відеозйомка) на залізничних спорудах.

Для уникнення ураження електричним струмом, не залазьте на дахи вагонів. Не наближайтеся до лежачого на землі електропроводу ближче 10 метрів.

Не ходіть в районі стрілочних переводів, це може призвести до травми.

При користуванні залізничним транспортом дотримуйтесь правил поведінки на вокзалах i проїзду в поїздах:

-        не стійте близько до краю платформи при наближенні поїзда;

-        не входьте в вагон i не виходьте з вагону під час pyxy поїзда;

-         входите у вагон i виходьте з вагона при повній зупинці поїзда i тільки на сторону, що має посадочну платформу;

-          перебувати на залізничних коліях в стані алкогольного сп'яніння небезпечно для життя.

Пам'ятайте, дотримання цих правил збереже Ваше життя i здоров’ я!

Пам’ятка батькам щодо забезпечення безпеки дітей на залізничному транспорті!

Залізниця - це зона підвищеної небезпеки, де головним фактором, що травмує е рухомий склад, висока напруга в контактній мережі, можливість падіння з висоти. Знаходження дітей в зоні залізниці може бути смертельно небезпечно.

Однак, нехтуючи існуючими нормами поведінки, деякі хлопці та дівчата самостійно знаходяться на залізничних коліях i об'єктах транспортної інфраструктури, чіпляються . за автозчеплення i підніжки вагонів. Витівка не залишається безкарною, діти отримують травми різної тяжкості.

Збереження життя i здоров'я дітей - головний обов'язок батьків.

3 метою профілактики дорожньо-транспортних npuгoд за участю неповнолітніх, збереження життя i здоров’я дітей

Формуйте у дітей навички забезпечення особистої безпеки.

Проведіть з дітьми індивідуальні бесіди, пояснивши важливі правила, дотримання яких допоможе зберегти життя.

На залізниці заборонено залишати дітей без нагляду - це може привести до трагічних наслідків.

Завжди пам'ятайте, що перебуваючи на залізничних об'єктах, дітей необхідно міцно тримати за руку a6o на руках.

Залізниця не місце для iгоp, а зона підвищеної небезпеки !

Бережіть власне життя та життя Ваших дітей!

Будь-яке стороннє втручання в діяльність залізничного транспорту загрожує серйозними наслідками i тягне за собою кримінальну та адміністративну відповідальність (за порушення правил безпеки дітьми відповідальність несуть батьки).

Попередьте дітей - накладення на рейки сторонніх предметів, закидання поїздів камінням i інші протиправні дії можуть спричинити за собою за гибель людей!

Нехай Ви i Ваші діти завжди будуть здоровими!

Пам'ятка з безпечної поведінки на об'єктах залізничного транспорту.

Залізничні колїі є об'єктами підвищеної небезпеки. Перебуваючи на них, Ви наражаєте себе на небезпеку.

Переходити залізничні колії можна тільки у встановлених i обладнаних для цього місцях, переконавшись у відсутності поїзда, що наближається a6o на дозволяючий сигнал переїзної сигналізації.

3 метою збереження власного життя, ніколи i ні за яких обставин:

не підлізайте під пасажирські платформи i рухомий склад; не стрибайте з пасажирської платформи на колії; не проходьте по залізничному переїзду при заборонному сигналі світлофора переїзної сигналізації незалежно від стану та наявності шлагбаума;

не знаходьтесь на об'єктах залізничного транспорту в стані алкогольного сп’яніння, користуватися навушниками та гарнітурою;

не підіймайтесь на опори i спеціальні конструкції контактної мережі, повітряних ліній i штучних споруд.

На залізниці заборонено:

Ходити по залізничних коліях.

Переходити i перебігати через залізничні колії перед поїздом, що наближається, якщо відстань до нього менше 400 метрів.

Переходити через колії відразу ж після проходу поїзда одного напрямку, не переконавшись у відсутності прямування поїзда зустрічного напрямку. На станціях i перегонах підлазити під вагони i перелазити через автозчеплення для проходу через колії.

Проходити вздовж залізничної колії ближче 5 метрів від крайньої рейки.

Проходити по залізничних мостах i тунелях, які не обладнаним доріжками для проходу пішоходів.

Стояти на підніжках i перехідних площадках, відчиняти двері вагонів на ходу поїзда, затримувати відкриття i закриття автоматичних дверей приміських поїздів.

Залишати дітей без нагляду на посадкових платформах i у вагоні.

Виходити з вагону на міжколії i стояти там при проході зустрічного поїзда.

Влаштовувати на перонах i пасажирських платформах різні рухливі ігри.

Курити у вагонах (у тому числі в тамбурах) приміських поїздах, у невстановлених для куріння місцях у поїздах місцевого i дальнього сполучення.

Бігти по перону чи платформі поруч з вагоном поїзда, що прибуває чи відправляється, а також знаходитись ближче 2 метрів від краю платформи під час проходження поїзда без зупинки.