Вітаємо команду Слобідської громади з перемогою в футбольному турнірі.

Дата: 05.10.2021 11:12

02 жовтня 2021 року на стадіоні с. Лабушне відбувся традиційний турнір з футболу, присвячений пам’яті вчителя фізкультури Цибулька Петра Васильовича. Участь в турнірі брали команди Слобідської громади, с. Лабушна та м. Кодима «Хімік» ( Кодимська громада ).   Матч відбувався у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу. Спортсмени показали неабияку наполегливість, спритність, майстерність у володінні м`ячем, тактичні здібності, витривалість та чудову гру. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від гри.

Вітаємо наших футболістів із отриманими винагородами. Кожен з них викладав свої сили на здобуття перемоги! І кожен, хто працює над собою, рано чи пізно, обов’язково прийде до неї! А радувати цікавою і професійною грою футбольних шанувальників — це і є головна перемога! Ми пишаємося вами та чекаємо нових перемог!