Дата: 05.10.2021 14:38

Набрав чинності Указ Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів» від 7 червня 2021 р. № 228/2021, яким започатковано з 2021 р. реалізацію екологічної ініціативи «Масштабне залісення України». Документ підписано з метою збереження лісового фонду України, належного захисту та відтворення лісів, створення сприятливих умов для ведення лісового господарства на засадах сталого розвитку з урахуванням природних та економічних умов, забезпечення прав громадян на безпечне довкілля.  Програми Президента України «Зелена країна» привертає увагу кожного громадянина та зацікавить посадити своє дерево на користь громади, країни та на благо  українського лісу, примножуючи тим самим природні багатства Землі!

Кожне посаджене, дбайливо вирощене та збережене дерево – це без  перебільшення цінний вклад у зелену скарбницю громади, дарунок майбутнім поколінням, справжня ціна якого визначається через десятки років. І вимірюватиметься вона не лише у грошовому еквіваленті, тому що ліс – це частина нашого життя, фактор який відчутно впливає на екологічний стан  навколишнього середовища і на наше здоров’я. Запрошуємо мешканців громади долучитись до висаджування дерев в рамках виконання Указу Президента України «Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів»