ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ СЛОБІДСЬКОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 18.10.2021 10:39

Шановні мешканці та гості

Слобідської громади!

15 жовтня відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Одеської обласної державної адміністрації, на якому було вирішено, що Одеська область з 18 жовтня переходить до "червоної" зони.

Слобідська селищна рада Подільського району Одеської області просить в період карантину, по можливості, обмежити відвідування установ та організацій без нагальної необхідності.

У зв’язку з проведенням посилених заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції переконливо просимо вас:

- не виходьте без крайньої потреби з дому;

- провітрюйте та робіть вологе прибирання у своїх домівках;

- часто мийте руки з милом, використовуйте дезінфікуючі засоби;

- намагайтеся не відвідувати у цей час ринки, заклади громадського харчування, салони краси, спортивно-тренажерні зали тощо, взагалі уникайте перебування у місцях скупчення людей;

- обмежте відвідування адміністративних закладів, житлово-комунальних підприємств;

- уникайте місць скупчення людей;

- якщо ви помітили у себе ознаки занедужання, чимскоріше телефонуйте своєму сімейному лікарю або у пункт екстреної (невідкладної) медичної допомоги за тел. 103.

Давайте всі разом свідомо вбережемо самих себе від захворювання!

Будьте здоровими, бережіть себе та своїх рідних!

ПРОТОКОЛ №8 від 16 жовтня 2021 року позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Слобідської селищної ради.