Відбудеться засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради!

Дата: 20.10.2021 09:53

21 жовтня 2021 року о 10.00 в приміщення Слобідського будинку культури відбудеться 11 засідання виконавчого комітету селищної ради. Запрошуємо членів виконкому взяти участь в засіданні.

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за вересень місяць  2021 року.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

2.  Про стан виконання виконавської дисципліни та хід виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області протягом ІІІ кварталу 2021року.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

3. Про схвалення проєкту рішення «Про прогноз бюджету Слобідської селищної ради на 2022 – 2024 роки».

Доповідає: Коваль А.В. – начальник фінансового відділу.

4. Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобідської селищної ради від 06.07.2021 року № 45 «Про утворення селищної комісії з питань формування пропозицій щодо потреби у субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, затвердження її складу та положення».

Доповідає: Козак С.В. – начальник Служби у справах дітей.