Шановні жителі громади! Будьте відповідальними, бережіть себе та своїх рідних!

Дата: 20.10.2021 11:17

Шановні жителі Слобідської громади!

Враховуючи різке поширення інфікування коронавірусом в межах Одеської області, яка знаходиться в «червоній зоні», та зважаючи на збільшення в Подільському районі кількості громадян, які захворіли на коронавірусну хворобу, в черговий раз Слобідська селищна рада звертається до жителів громади:

• Вимоги карантинну необхідно чітко виконувати;
    • При можливості залишатися вдома;
    •  Виходячи на вулицю, одягайте маску і рукавиці;
    • Дотримуйтесь дистанції 1,5 – 2 метри при спілкуванні, перебуванні в черзі
    • Суворо дотримуйтесь правил особистої гігієни;
    • Контролюйте наявність дезінфікуючих засобів на видному та доступному для відвідувачів місці в закладах, які відвідуєте .
    • Робіть щеплення. Чим більше щеплень, тим менше буде тиск на медицину, а отже тим менше буде карантинних обмежень.

Тільки відповідальне ставлення кожного із нас, солідарність в розумінні і виконанні інструкцій надасть можливість зберегти себе і свою родину.