Оголошення для громадян щодо тимчасового припинення особистого прийому громадян!

Дата: 21.10.2021 13:35

Шановні мешканці Слобідської громади !

З метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом, відповідно до Протоколу позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Слобідської селищної ради від 16.10.2021 № 8, розпорядження Слобідського селищного голови від 21.10.2021 № 114 «Про організацію профілактичних та протиепідемічних заходів для запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби» проведення особистого прийому громадян у Слобідській селищній раді  тимчасово припинено до особливого розпорядження.

Відповідно до Закону України “Про звернення громадян” у Вас є можливість подати документи та звернення не тільки особисто під час прийому, а й шляхом направлення поштою ( 66050 Одеська область, Подільський район, смт Слобідка, вул. Незалежності, 2), надсилання електронного звернення на електронну пошту slobidkasrada@gmail.com, а також усно звернутися за допомогою засобів телефонного зв’язку ( 04867- 2-71-43; факс 04867-2-71-46). Обмежувальні заходи будуть діяти до покращення епідемічної ситуації. Просимо з розумінням поставитися до ситуації, що склалася