Навіщо потрібен місяць цифрової грамотності?

Дата: 02.11.2021 10:57

53% українців не мають базового рівня цифрової грамотності, наприклад, не вміють користуватися електронною поштою, надсилати та отримувати повідомлення онлайн.  Саме тому Міністерство цифрової трансформації України разом із Дія.Цифрова освіта оголосили всеукраїнський місяць цифрової грамотності.

Що це таке?

Масштабна інформаційна кампанія, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.

Коли? 1-30 листопада 2021 року

Перше завдання вже на сторінці. Виконуйте й поширюйте в попередньому пості. Ініціативу вже підтримали Kyivstar, Укрпошта,Мережа АЗК «WOG», robota.ua, Jooble, MEGOGO, «Проєкт підтримки Дія», що впроваджується UNDP Ukraine / ПРООН в Україні за фінансової підтримки Швеції, і перелік партнерів постійно оновлюється.

Інформаційним партнером став Facebook App.

Стратегічний партнер — Фонд Східна Європа.

І все буде digital