ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ СЕЛА ТИМКОВЕ.

Дата: 04.11.2021 09:21

4 листопада, в свято Казанської ікони Божої Матері, село Тимкове, що є частиною Слобідської громади, святкує свій день народження.

Шановні мешканці села Тимкове!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету, працівників селищної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з прийдешнім святом - Днем села!

Наше невеличке охайне село споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу. Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи нашої громади – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім Вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх Ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє Вас на нові звершення, на нові добрі починання. Бажаю процвітання нашій малій Батьківщині, покращення якості життя та добробуту людей, нехай народжуються і підростають діти та спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. З Днем народження – рідне село!

З повагою,

Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко