ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКА СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ.

Дата: 05.11.2021 10:45

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цього року це свято припадає на 7 листопада.

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята!

Відзначення в нашій державі Дня працівників соціальної сфери є свідченням визнання високої ролі служб соціального захисту, які найближче стоять до життєвих потреб та інтересів більшості громадян. Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім’ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Ми дякуємо Вам за доброту, терпіння, щирість, любов до людей та співчуття. Тож нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я та щастя, достатку невичерпної енергії та мирного неба над головою. Зі святом Вас!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.