УВАГА! ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРАТОРА СЛОБІДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 08.11.2021 10:11

Відповідно до Розпорядження від 08 листопада 2021 року №142-К/тр «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування» Слобідська селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади Державного реєстратора Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

Вимоги до кандидатів на посади працівників апарату Слобідської селищної ради:

- Громадянство України;

- Володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп'ютері;

- Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра/спеціаліста;

- Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше 2 років.

Згідно з чинним порядком заміщення вакантної посади, конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відповідного структурного підрозділу.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у сектор організаційної і кадрової роботи та документообігу Слобідської селищної ради заяву на ім’я селищного голови про участь в конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі, особову картку (форма П-2 ДС) з автобіографією (додаток 1 до особової картки П-2 ДС), копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податків, військового квитка (при наявності), дві фотокартки 4х6 см., копії документів про освіту, декларація, як кандидата на посаду, про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020 рік.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном (04867)2-71-43 (сектор організаційної і кадрової роботи та документообігу Слобідської селищної ради).