ВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ МЕШКАНЦЯМ СЕЛА ПРАВДА!

Дата: 08.11.2021 13:49

Фото без описуШановні жителі села Правда!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята — Дня села.

День села - особливе свято, яке об`єднує всіх, хто любить своє село, тих, чиєю працею воно створювалось. Тож нехай це свято принесе вам та вашим родинам мир, добробут та злагоду. Нехай живе наше рідне село, народжуються і підростають діти, нехай щастя, любов та достаток живуть на кожній його вулиці, у кожному домі, у кожній родині.

Також бажаю вам, щоб прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння серед жителів нашого прекрасного села Правда. Нажаль, ситуація з коронавірусом в країні внесла свої корективи в наші плани, але разом ми переможемо ці тимчасові труднощі та обов’язково відсвяткуємо храмове свято, адже берегти славні традиції та звичаї рідного краю, не цуратися його свят і буднів – наш святий обов’язок.

Зі святом Вас, шановні земляки!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко