з Днем української писемності та мови - найціннішого надбання нашого народу!

Дата: 09.11.2021 10:35

Шановна громадо!

Щорічно, 9 листопада, відповідно до Указу Президента України, ми відзначаємо День української писемності та мови. Мова – це важливий чинник самовизнання нації, надійна основа розвитку країни, найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність.  Наша рідна мова – душа мільйонів українців! ЇЇ шлях розвитку був тернистим, загартований історією, але український народ зміг її відстояти та зберегти.

Милозвучну українську мову звеличували у своїх творах обдаровані письменники, вірні патріоти своєї Батьківщини - Тарас Шевченко, Григорій Сковорода, Іван Котляревський, Леся Українка та багато інших видатних українських постатей.

З великою шаною ми маємо зберігати і розвивати рідну мову, адже саме завдяки мові ми є неповторними у світовому просторі, а наша культура незабутня та вічна.  Переконаний, що мова – це велика основа для єдності всієї держави, українського народу, та духовна гарантія її майбутнього!

Від щирого серця вітаю з Днем української писемності та мови - найціннішого надбання нашого народу. Бажаю всім добра, взаєморозуміння та нових досягнень на благо зміцнення України!

Зі святом, шановні земляки!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.