Шановна громадо! Сплачені податки - це кошти соціального розвитку нашої громади.

Дата: 16.11.2021 13:15

Шановні жителі Слобідської громади!

Одним із конституційних обов’язків громадян України є обов’язок сплачувати вчасно податки та збори у розмірах, встановлених законодавством. Наголошуємо, що стабільність розвитку нашої громади цілком залежить від надходжень до бюджету, а саме від того, як ми з вами добросовісно сплачуємо обов’язкові платежі.     Платниками податків є як юридичні так і фізичні особи, надходження від яких першочергово спрямовуються на розвиток нашої громади, а саме на утримання закладів освіти, культури, охорони здоров’я, надання матеріальних допомог населенню, та фінансування об’єктів сфери благоустрою.

Одними із найбільших бюджетоутворюючих джерел громади є  земельний податок та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Тому, відповідно до  вимог чинного законодавства, жителям громади необхідно з відповідальністю віднестися до цього питання. В Слобідській селищній ради працюють відділ земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою та фінансовий відділ,  спеціалісти яких постійно моніторять своєчасність сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджету громади, та проводять аналіз сплати надходжень по податках в розрізі платників.

Шановні мешканці Слобідської громади , наголошуємо на необхідності, щодо своєчасної сплати податків до бюджету громади, з метою уникнення нарахування штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податків.