УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ.

Дата: 23.11.2021 10:54

24.11.2021 року о 10-00 годині в приміщенні Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області відбудеться засідання виконавчого комітету.

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради

Подільського району Одеської області

1. Про встановлення опіки над  ******** – *******року народження, дитиною, позбавленою батьківського піклування та призначення опікуна.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

2. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ******* ** – * *** року народження.

3. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування *******

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

4. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування **********року народження.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

5. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ******* року народження.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

6. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування *********року народження.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

7. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ********* року народження.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

8. Про взяття неповнолітньої громадянки ******** року народження , дитини , позбавленої батьківського піклування на квартирний облік і включення неповнолітньої  до списку осіб , які користуються  правом позачергового одержання житлових приміщень.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

9. Про зняття громадянина ********року народження з квартирного обліку по Слобідській селищній раді Подільського району Одеської області.

Доповідає: Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

10. Про затвердження форм розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання .

Доповідає: Решітко Н.В.  – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я.