Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради

Дата: 24.11.2021 13:52

Сьогодні, 24 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Віктора Доцуленко. На початку засідання голова наголосив на дотриманні протиепідемічних вимог.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань. Всього члени виконавчого комітету розглянули 10 питань порядку денного. З них 6 питань стосувались надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, одне питання -  про встановлення опіки над  дитиною, позбавленої батьківського піклування та призначення опікуна, два питання порядку денного розглянуто стосовно  взяття неповнолітньої дитини , позбавленої батьківського піклування на квартирний облік і включення неповнолітньої  до списку осіб , які користуються  правом позачергового одержання житлових приміщень та про зняття громадянина з квартирного обліку по Слобідській селищній раді Подільського району Одеської області. По всіх цих питаннях доповідачем була начальник служби у справах дітей Слобідської селищної ради – Світлана Козак.

Десяте питання порядку денного стосувалось затвердження форм розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання . Доповідач: Решітко Н.В.  – начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я.

Прийняті рішення будуть оприлюдненні на офіційному веб-сайті селищної ради в терміни передбачені чинним законодавством.