Участь фахівців Слобідської селищної ради у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації

Дата: 30.11.2021 11:37

30 листопада начальник фінансового відділу Слобідської селищної ради Коваль А.В., спеціаліст II категорії фінансового відділу Козаченко Т.Г. та фахівець із соціальної роботи селищної ради Ломова С.С. взяли онлайн участь у засіданні колегії Одеської обласної державної адміністрації. На порядку денному колегії розглядались питання про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 9 місяців 2021 року , про стан підвищення рівня заробітної плати та легалізації зайнятості населення у територіальних громадах, про стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми в Одеській області та про представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.