УВАГА! Адміністративний збір за реєстрацію місця проживання.

Дата: 30.11.2021 13:42

З 1.12.2021 року змінюється розмір адміністративного збору за реєстрацію місця проживання.

За декларування місця проживання, реєстрацію місця проживання, зняття із задекларованого місця проживання, зареєстрованого місця проживання справляється адміністративний збір у розмірі:

1. 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за декларування/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи протягом встановленого цим Законом строку;

2. 2,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання у разі звернення особи з порушенням встановленого цим Законом строку;

3. 1,5 відсотка прожиткового мінімуму, встановленого для
    працездатних осіб на 1 січня календарного року, – за зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання/зміну місця проживання.

4. За декларування місця проживання/реєстрацію місця проживання одночасно із зняттям з попереднього місця проживання адміністративний збір справляється лише за одну адміністративну послугу (декларування місця проживання / реєстрація місця проживання).
    З 01.12.2021 і до кінця цього року прожитковий мінімум складатиме 2270 грн.
    (2270 * 1,5) = 34 грн. 05 коп.
    (2270 *
    2,5) = 56 грн. 75 коп.
    з 01.01.2022 і до кінця 2022 року прожитковий мінімум складатиме 2481 грн
    (2481 *1,5) = 37 грн. 21 коп.
    (2481 *
    2,5) = 62 грн. 02 коп.