УВАГА! Графік вивезення твердих побутових відходів по селищу Слобідка.

Дата: 01.12.2021 11:04

Шановні мешканці смт Слобідка!

Питання організації вивезення твердих побутових відходів залишається актуальним на території Слобідської селищної ради.  Це питання було винесено на   порядок денний  сесії  селищної ради та прийнято відповідне рішення ( рішення від 14.09.2021 року № 386-VIII).

Тому офіційно повідомляємо, що з 1 грудня 2021 року по території селища буде курсувати спец. транспорт по збиранню твердих побутових відходів з приватного сектору. Дана техніка курсуватиме з 8-00 до 12-00 години за окремим графіком, а саме:

• східна частина селища до залізничної колії – перший та третій вівторок місяця;
  • західна частина селища після залізничної колії – перша та третя п’ятниця місяця.

Увага! Початок вивезення ТВП в грудні місяці розпочнеться з 3 числа.

Дані послуги будуть надаватись безкоштовно, всі витрати за рахунок місцевого бюджету.

Користуючись нагодою, просимо мешканців дбати про чистоту рідного селища та дотримуватись правил благоустрою. Лише таким чином ми разом забезпечимо чистоту і порядок!

При виникненні будь-яких запитань просимо звертатись до КП «Водоканал Слобідка» за адресою: смт Слобідка, вул. Незалежності, 2, або за телефоном: 04867-2-72-24, електронна адреса підприємства: vodslobidka@gmail.com

За інформацією КП «Водоканал Слобідка»