ВІТАННЯ ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Дата: 06.12.2021 09:41

Шановні військовослужбовці, ветерани військової служби, захисники України!

Прийміть щирі вітання зі святом - Днем Збройних Сил України.

Сьогодні  День Збройних сил України ми зустрічаємо   в особливих умовах, а тисячі захисників, серед яких і наші земляки  героїчно захищають свою Батьківщину зі зброєю в руках на Сході країни. Нажаль, серед наших земляків є  загиблий у боротьбі з ворогом – Агенія Сергій Вікторович, пам'ять про нього назавжди залишиться в серцях жителів нашої громади. Я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблого героя і низько схиляю голову.

Саме у цей складний час для нашої країни ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Разом з вами, дорогі наші захисники, за цей короткий період, ми змогли збудувати нову Українську армію – національну, патріотичну, відважну. Вірю, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантуватимуть стабільність та суверенітет України. Бажаю усім із честю пройти складні випробування, що випали на   долю, повернутися до рідних домівок живими і здоровими! Дякую за патріотизм і ветеранам армійської служби, родинам військових! Здоров'я і благополуччя вам! Миру і злагоди! Гордий від того, що нині у зоні АТО воює не тільки зброя – воює козацький український дух, який неможливо здолати! Переконаний, що Україна переможе.

Слава Україні!

З повагою, Слобідський селищний голова