УВАГА! ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ! ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ СЕЛИЩА СЛОБІДКА!

Дата: 13.12.2021 12:27

Комунальне підприємство «Водоканал Слобідка» ще раз нагадує та роз’яснює, що вивезення твердих побутових відходів на території селища Слобідка проводиться з 1 грудня 2021 року  виключно відповідно графіку вивезення ТПВ, а саме:

• східна частина селища до залізничного вокзалу – перший та третій вівторок місяця ( крім вихідних днів);

(Так, в грудні місяці 2021 року – 21 числа, в січні місяці 2022 року – 4 та 18 числа).

• західна частина селища після залізничної колії – перша та третя п’ятниця місяця ( крім вихідних днів).

(Так, в грудні місяці 2021 року – 17 числа, в січні місяці 2022 року – 14 та 28 числа).

Для уникнення непорозумінь, стосовно днів вивезення відходів звертайтеся до КП «Водоканал Слобідка» за адресою: смт Слобідка, вул. Незалежності, 2, або за телефоном: 04867-2-72-24, на стрінку комунального підприємства в Вайбер, на електронну адресу підприємства: vodslobidka@gmail.com.

Шановні мешканці, велике прохання, при виставленні сміття зі своїх дворів просимо дотримуватися графіку збору побутових відходів.