Увага! Засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради.

Дата: 14.12.2021 15:26

15 грудня 2021 року о 10.00 в приміщенні Слобідської селищної ради відбудеться 14 засідання виконавчого комітету. Запрошуємо членів виконкому взяти участь в засіданні.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за листопад місяць  2021 року.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Слобідської селищної ради від 19 серпня 2021 року  № 57  «Про створення комісії з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення на території Слобідської селищної ради».

Доповідає: Доцуленко В.М. – голова виконкому, селищний голова .

3. Про створення постійно діючої комісії з питань поводження з безхазяйними відходами на території Слобідської селищної ради.

Доповідає: Покотило Н.П. - начальник відділу земельних ресурсів та комунальної власності, житлово-комунального господарства та благоустрою

4. Про встановлення опіки над Кімерин Іванною Валеріївною  -  22 січня     2011 року народження, дитиною, позбавленою батьківського піклування та призначення опікуна.

Доповідає : Козак С.В. – начальник служби у справах дітей.

5. Про  затвердження  плану невідкладних заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захисту прав осіб, які постраждали від такого насильства .

Доповідає: Ломова С.С. – фахівець із соціальної роботи.

6. Про схвалення проєкту рішення «Про план Програми соціально – економічного розвитку Слобідської селищної ради на 2022 рік».

Доповідає: Доцуленко В.М. – голова виконкому, селищний голова.

7. Про схвалення проекту рішення «Про селищний бюджет Слобідської селищної ради на  2022  рік».

Доповідає: Коваль А.В. – начальник фінансового відділу.

8. Про  затвердження фінансування бюджетних Програм на 2022 рік.

Доповідає: Коваль А.В. – начальник фінансового відділу.