Громадські обговорення проєкту рішення Слобідської селищної ради

Дата: 21.12.2021 13:52

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Відповідно до  статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про освіту», «Повну загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2019 № 532 «Про затвердження Положення про освітній округ і опорний заклад освіти зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2021№ 56, з метою затвердження плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Слобідської селищної ради на 2022 рік оголошується  громадське обговорення щодо оптимізації мережі закладів освіти комунальної власності Слобідської селищної ради:

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення селищної ради просимо подавати на електронну адресу відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради – slobidka.vo.msk.oz@gmail.com

Відповідальна особа Решітко Наталя Володимирівна, начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я Слобідської селищної ради.

До участі в обговоренні оптимізації закладів освіти Слобідської селищної ради запрошуються всі мешканці громади.