Слобідська селищна рада взяла участь в онлайн - засіданні обласної координаційної ради.

Дата: 22.12.2021 12:04

22.12.2021 року спеціалісти сектору соціального захисту населення та фахівець із соціальної роботи  Слобідської селищної ради взяли он-лайн участь у засіданні обласної координаційної ради з питань сімї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, торгівлі людьми. Відповідно до порядку денного засідання було розглянуто ряд питань, а саме:

• Про стан забезпечення соціального супроводу багатодітних ciмей на території територіальних громад Одеської області.
  • Про стан виконання Указу Президента України від 21 вересня 2020 року N 398/2020 «Про невідкладні заходи iз запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі, захист прав ociб, які постраждали від такого насильства» в новоутворених районах Одеської області.- Про роботу opгaнів, установ i закладів охорони здоров'я у сфері запобігання та протидії домашньому насильству щодо виконання п.42- 45 постанови Кабінету Міністрів України ви 22.08.2018 N2 658.
  • Про розгляд та затвердження плану роботи обласної координаційної ради з питань ciм’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, торгівлі людьми на 2022 piк.