ВІТАННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НОВИМ 2022 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 31.12.2021 11:26

Шановні жителі Слобідської громади! Дорогі земляки!

Щиро вітаю вас зі світлими, радісними святами –

з Новим роком  та Різдвом Христовим!

Ці свята мають особливе значення, бо знаменують собою завершення старого року, в якому ми спільно працювали над вирішенням найгостріших і найактуальніших питань, а також народження нового часу та нових надій.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. У цей час ми щиро прагнемо бути разом зі своїми найріднішими, дарувати їм свою любов і піклування. Усе це єднає та зближує нас, незалежно від поглядів і переконань, надихає на нові звершення та добрі справи.

Від усієї душі бажаю Вам великого людського щастя, міцного здоров'я, добра й радості, вірних друзів та близьких людей поруч. Нехай 2022 рік виправдає ваші самі добрі надії і прагнення, принесе достаток і добробут вашим сім'ям. Нехай панують у ваших домівках мир, взаєморозуміння й любов, здійсняться всі шляхетні бажання і заповітні мрії, а кожен день Нового 2022 року наповниться добром і щастям!

Будьте здорові та щасливі!

З Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Слобідський селищний голова               Віктор Доцуленко.