Вітання Слобідського селищного голови з Хрещенням Господнім!

Дата: 18.01.2022 11:23

Шановні жителі Слобідської громади!

19 січня ми відзначаємо велике свято – Хрещення Господнє. Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике  таїнство, Боже таїнство і Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові. Свято Водохреща завжди було для українського народу джерелом світлої радості, очищення душі, зміцнення віри в перемогу добра і сподівань на краще майбутнє. З моменту освячення річок, озер та криниць хрестом і молитвою вода в них стає цілющою і цілий рік дарує людям здоров’я й наснагу, захищає від лиха, наповнює життєдайною енергією.

Тож нехай в цей день цілюща йорданська вода очистить нас від негараздів і випробувань, додасть наснаги та сили. У це світле свято бажаю усім міцного здоров’я і щасливого довголіття. Нехай у ваших серцях завжди буде місце для віри, любові і надії.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко.