Відбудеться засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради!

Дата: 19.01.2022 14:31

21січня 2022 року о 10 годині 00 хвилин
в кабінеті селищного голови   Доцуленка В.М. відбудеться  перше засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області

П О Р Я Д О К  Д Е Н Н И Й

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за грудень  місяць  2021 року.
Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

2.  Про стан виконання виконавської дисципліни та хід виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень та доручень голови районної державної адміністрації виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області протягом ІV кварталу 2021 року.
Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

3.Про встановлення тарифів на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання.
 Доповідає: Шевчук В.В. -  головний спеціаліст-юрисконсульт.

4. Про  затвердження та введення в дію Комунальним підприємством «Водоканал Слобідка» тарифів на водопостачання та водовідведення на території Слобідської селищної ради на 2022 рік.

5. Про надання статусу дитини-сироти  --------------- – -------------року народження .
Доповідає: Козак С.В.- начальник Служби у справах дітей.

6. Про зняття з квартирного обліку по Слобідській селищній раді Подільського району Одеської області  гр.------------  – ----------- року народження, особи  з числа дітей позбавлених  батьківського піклування.
Доповідає: Козак С.В.- начальник Служби у справах дітей.

7. Про затвердження плану роботи Служби у справах дітей Слобідської селищної ради на 2022 рік.
Доповідає: Козак С.В.- начальник Служби у справах дітей.

8. Про затвердження плану роботи комісії з питань захисту прав дитини на 2022 рік.