ДЕНЬ ЄДНАННЯ В СЛОБІДСЬКІЙ ГРОМАДІ.

Дата: 16.02.2022 12:05

Сьогодні, 16 лютого, відповідно до Указу Президента України, в Слобідській громаді відбувся захід до Дня єдності українців.  У святковому заході  взяли участь Слобідський селищний голова, працівники селищної ради, працівники культури, освіти, громадськість. День єднання – це свято в Україні, яке офіційно відзначатимуть щороку 16 лютого, в день єдності українців проти нового акту агресії з боку Росії проти України, яке планувалося в 2022 році. В цей день, на адміністративних будівлях громади підняли Державний прапор, та о 10-00 виконали Державний Гімн  України. З промовою виступив Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко, та наголосив, що період, який переживає зараз Україна, а саме період загрози з боку Росії, ми – українці повинні, як ніколи бути в єдності, відчувати плече та підтримку один одного. Ми хочемо свободи й готові її виборювати. Ми всі хочемо жити щасливо, а щастя любить сильних. Ми ніколи не вміли здаватись і не збираємося цього вчитися. Тому цей день несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі і лише разом ми зможемо зберегти єдність та незалежність України. Бо ми – це Україна! Наша громада – це частина великої та вільної країни! І разом ми будемо впевнено продовжувати працювати задля розквіту України!