Увага! Відбудеться засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

Дата: 16.02.2022 13:01

21 лютого 2022 року  о 10 годині 00 хвилин

відбудеться засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за січень місяць  2022 року.

Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

2. Про присвоєння об’єктам нерухомого майна нової поштової адреси.

Доповідає: Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

3. Про  затвердження та введення в дію Комунальним підприємством «Водоканал Слобідка» тарифів на водопостачання та водовідведення на території Слобідської селищної ради на 2022 рік.

4. Про встановлення поточних  індивідуальних технологічних нормативів

використання питної води для комунального підприємства «Водоканал Слобідка» Слобідської селищної ради.

Доповідає: Шевчук В.В. -  головний спеціаліст-юрисконсульт.

5. Про розгляд протоколу про адміністративне правопорушення відносно громадянки Китайської Наталії Вікторівни – 29.10.1976 року народження.

Доповідає: Шевчук В.В. -  головний спеціаліст-юрисконсульт.

6. Про прогнозовану потребу у фахівцях з вищою медичною та педагогічною освітою, та взяття зобов’язань щодо забезпечення їх безоплатним користуванням житлом.

Доповідає: Решітко Н.В. - начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я.

7. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ******* – ******* року народження.

Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей.

8. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування *******-  ********* року народження.

Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей.

9. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування **********-  ******* року народження.

Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей.

10. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування ********** -  ******** року народження.

Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей.

11. Про встановлення опіки над ********* - *******року народження, дитиною позбавленою батьківського піклування  та призначення опікуна.

Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей.

12. Про встановлення опіки над ********** - ******** року народження, дитиною позбавленою батьківського піклування  та призначення опікуна.

Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей.

13. Про встановлення опіки над ********** - ******** року народження, дитиною -сиротою та призначення опікуна.