Вітання селищного голови Віктора Доцуленко з днем Державного Герба України.

Дата: 19.02.2022 10:04

Шановні жителі громади!

19 лютого 1992 року, було затверджено Малий державний Герб України. Український тризуб уособлює для нас зв’язок поколінь, прагнення народу до власної державності. Обравши знак Володимира Великого за національний символ, українці чітко значили власне коріння та історичне правонаступництво наших державних утворень. Разом з давньоруським княжим гербом ми пройшли шлях у тисячу років, зберегли власну ідентичність і здобули незалежну державу. Тому тризуб – не просто державний герб, він важливий об’єднавчий елемент національної історії, нашого сьогодення та майбутнього. Для сучасного покоління українців Тризуб – це символ з великим змістом. Не даремно вважається, що у ньому зашифроване слово «Воля».

Вітаю Вас із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні!

З повагою, Слобідський селищний голова Віктор Доцуленко