ЗВЕРНЕННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЩОДО СИТУАЦІЇ ПОВ'ЯЗАНОЇ З ВВЕДЕННЯМ ВОЄННОГО СТАНУ В УКРАЇНІ!

Дата: 24.02.2022 12:13

Шановна Слобідська громадо!

У зв’язку з загостренням воєнної ситуації та введенням воєнного стану на території України звертаюся до усіх Вас та прошу не панікувати та зберігати психологічну рівновагу!
     У цей час варто залишатися вдома, подбати про своїх близьких, підготуйте підвальні приміщення, зберіть документи, гроші, предмети першої необхідності та продукти харчування, інші необхідні речі. Попередьте про небезпеку родичів, сусідів, надайте допомогу людям похилого віку. Будьте готовими до укриття в підвальних приміщеннях та обмежтеся пересуванням на великі відстані до окремого повідомлення. Прошу Вас бути пильними та приділяти підвищену увагу на підозрілих осіб та предмети. У разі виникнення підозри повідомляти на спецлінії поліції на номер 102.
    Прошу Вас, слідкуйте за інформацією лише з перевірених джерел, у тому числі: офіційні  сторінки - Президента України, Одеської обласної державної адміністрації, Подільської районної державної адміністрації, Слобідської селищної ради, а також обласні офіційні засоби масової інформації. Виконавчі органи влади працюють у штатному режимі. У цей складний для нашої держави час ми, як ніколи повинні бути об’єднані!

Селищний голова Віктор Доцуленко