Шановні жителі Слобідської громади!

Дата: 28.02.2022 14:00

Шановні жителі нашої громади.

Просимо вас неухильно  дотримуватись всіх рекомендацій, використовуючи для цього тільки офіційні канали зв'язку, адже від цього залежить ваше життя!!! Будьте пильними і свідомими!!!

Укриття населення в захисних спорудах є найбільш надійним способом захисту від впливу небезпечних факторів, що виникають унаслідок надзвичайних ситуацій, воєнних дій або терористичних актів. Тому, звертаємось до усіх жителів громади – подбайте про свою безпеку, підготуйте належним чином підвальні приміщення для можливості перебування в них під час повітряних тривог. Не ігноруйте офіційні рекомендації та звуки оповіщення, це єдина можливість зберегти ваше життя та вашої родини.

За інформацією прикордонного загону станом на 28.02.2022 року ситуація на кордоні контрольована та стабільна. В Слобідській громаді створюється добровільне громадське формування територіальної оборони, яке патрулює місцевість на виявлення диверсійно- розвідувальних груп, контролює громадський порядок та недопущення мародерства на території громади. Просимо зберігати  спокій та витримку.