Увага! Дотримуйтесь комендантської години!

Дата: 01.03.2022 11:43

УВАГА!!!

ШАНОВНА СЛОБІДСЬКА ГРОМАДО!

ВКОТРЕ ПОВІДОМЛЯЄМО, ЩО ВІДПОВІДНО ДО ЗУ «ПРО ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ВОЄННОГО СТАНУ» ТА РОЗПОРЯДЖЕННЯ НАЧАЛЬНИКА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

З 26 ЛЮТОГО З 19-00 ДО 06-00 ГОДИНИ

НА ТЕРИТОРІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВВЕДЕНО КОМЕНДАНТСЬКУ ГОДИНУ. В ЦЕЙ ПЕРІОД ЗАБОРОНЕНО ПЕРЕБУВАННЯ МЕШКАНЦІВ У ЗАЗНАЧЕНИЙ ПЕРІОД НА ВУЛИЦЯХ ТА ІНШИХ ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ, ОКРІМ ОСІБ, ЯКІ МАЮТЬ СПЕЦІАЛЬНІ ПЕРЕПУСТКИ ТА ПОСВІДЧЕННЯ. РУХ ВЛАСНИМ ТРАНСПОРТОМ, ОКРІМ ТОГО, ЩО МАЄ СПЕЦПЕРЕПУСТКИ, ЗАБОРОНЕНО!

ТОМУ ПРОСИМО ВАС, ДОТРИМУВАТИСЬ КОМЕНДАНСЬКОЇ ГОДИНИ ТА МАКСИМАЛЬНО ОБМЕЖИТИ ПЕРЕСУВАННЯ І ДО ПОЧАТКУ ЇЇ НАСТАННЯ! ЦЕ ПЕРЕДУСІМ  - ПИТАННЯ ВАШОЇ БЕЗПЕКИ!

ЗАЛИШАЙТЕСЬ ВДОМА – ЦИМ ВИ ПРИСКОРИТЕ НАШУ ПЕРЕМОГУ!