ЗВЕРНЕННЯ СЛОБІДСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ГРОМАДИ

Дата: 02.03.2022 12:06

Шановні мешканці громади, дорогі земляки!

Станом на сьогодні, на території нашої громади все спокійно, але пильність та злагоджені дій виконавчого комітету, депутатського корпусу та мешканців громади необхідна. Наша громада має бути готовою до будь-якого розвитку подій та будь-яких викликів: попереджений – значить озброєний.

На даний час, відповідно до розпорядження № 13 від 28.02.2022 року, у громаді утворено добровільне громадське формування територіальної оборони. На сьогодні понад 180 осіб прийшли до селищної ради та сказали, що хочуть охороняти наші села. Вони  готові ночами ходити патрулювати, щоби у селах нашої громади був спокій, щоб не лізли мародери, щоб контролювати ситуацію. Загін добровольців діє виключно на громадських засадах, який разом з поліцією щодня патрулюють територію громади. Координатором дій добровільного громадського формування призначено Михеля Віталія Миколайовича ( тел. 0668278187  ), який є і координатором штабу, що складається з відповідних осіб :

Доцуленко Віктор Миколайови ( селищний голова )

Решітко Наталя Володимирівна ( начальник відділу освіти )

Калдар Лариса Володимирівна ( староста )

Решітко Людмила Іванівна ( староста )

Ракуха Олександр Леонідович ( директор КП «Водоканал Слобідка )

Поляков Олександр Олександрович ( керівник КУ «Місцева пожежна команда )

Жукова Людмила Олександрівна ( Слобідська лікарняна амбулаторія загальної практики-сімейної медицини )

Рикун Вячеслав Васильович ( електрик ).

Шановні мешканці громади, прошу вас, у разі виникнення будь-яких питань, не вживати ніяких заходів самостійно. Все робити тільки після узгодження їх з вищевказаними відповідальними особами. Тому, ще раз прошу – ніякої самодіяльності!

Окрім створення добровольчого загону, сьогодні волонтерами громади проводиться збір добровільної допомоги, яку бажають надати мешканці нашої громад. Прошу також, кількість та потребу узгоджувати з волонтерами.

Велика вдячність всім за патріотизм, волонтерство, згуртованість і пильність.

Зберігайте спокій!

Слава Україні!

Слобідський селищний голова   Віктор Доцуленко.