Увага ! Огошується конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 02.03.2022 13:25

Відповідно до ст. 3,10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування», п.20 ч.4 ст.42 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,  постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 №169 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців”, Наказу Головного управління державної служби України зі змінами згідно наказу НАУ з питань ДС № 87 від 27.04.2015 «Про внесення змін до загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядженням Слобідського селищного голови від 01.03.2022 року № 05-К/тр оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії (бухгалтер) відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я  Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області.

Вимоги до кандидатів на посади працівників апарату Слобідської   селищної  ради

Громадянство України;

Володіння державною мовою, основами діловодства, вміння працювати на комп’ютері;

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років, або при необхідності (виходячи із виконанням виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом у бюджетних установах не менше 2 років.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі на заміщення вакантних посад апарату Слобідської   селищної  ради

1. Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади в органі місцевого самоврядування (встановленого зразка), до якої додається резюме у довільній формі;

2. Заповнена особова картка (форми П-2 ДС) з відповідними додатками;

3.Письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”, та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4. Дві фотокартки розміром 4х6 см.;

5. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

6. Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2020  рік за формою, передбаченою Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції»;  (NAZK.GOV.UA).

7. Копія паспорта громадянина України:

8. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

9. Довідка про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);

10. Інші документи за бажанням претендента.

Подати документи для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантної посади можна за адресою:  Одеська область, Подільський район, смт Слобідка вул. Незалежності, 2

Термін подання документів: 30 календарних днів від дня оголошення про проведення конкурсу.