УВАГА! ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ!

Дата: 11.03.2022 11:52

Увага! 14 березня 2022 року о 10 годині 00 хвилин  в приміщенні Слобідської селищної ради ( кабінет селищного голови ) відбудеться засідання виконавчого комітету Слобідської селищної ради.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й

1. Про стан виконання Закону України «Про звернення громадян» виконкомом Слобідської селищної ради Подільського району Одеської області за лютий місяць  2022 року. Доповідає : Пан Т.А. – секретар виконкому, секретар селищної ради.

2.  Про передачу невикористаних залишків продуктів харчування.  Доповідає: Решітко Н.В.- начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури, туризму та охорони здоров’я.

3. Про  взяття неповнолітнього громадянина ******** -  ******** року народження, дитини, позбавленої батьківського піклування на квартирний облік та включення неповнолітнього до списку осіб, які користуються  правом  позачергового одержання житлових приміщень. Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей .

4. Про  взяття неповнолітнього громадянина ****** - ******* року народження, дитини, позбавленої батьківського піклування на квартирний облік та включення неповнолітнього до списку осіб, які користуються  правом  позачергового одержання житлових приміщень. Доповідає: Козак С.В.- начальник служби у справах дітей .