СЛОБІДСЬКА ГРОМАДА – НАДІЙНИЙ ТИЛ НА УСІХ ФРОНТАХ!

Дата: 11.03.2022 12:31

Дорогі жителі нашої громади, я розумію, що в цей складний час ви не завжди пам'ятаєте який сьогодні день тижня. Але ви точно знаєте, що перемога буде за нами. Дякую вам за витримку і згуртованість! У нас в громаді все спокійно! Комунальники забезпечують та контролюють безперебійну роботу об'єктів. Аптечні пункти і магазини продовжують роботу. В ході перевірок торгівельних точок на території громади, порушень законодавства, в період військового стану не зафіксовано. Добровільне громадське формування та поліція патрулює місцевість, волонтери та мешканці громади приймають активну участь у забезпеченні збору допомоги, плетуть захисні сітки, готують страви в підтримку для наших захисників. І це добре! Але хочу звернутись до громади ще по іншому питанню: «Давайте бути надійним тилом і на інших фронтах». Цим іншим фронтом є наше комунальне підприємство, завдяки якому підтримується життєдіяльність громади. Як відомо, Кабінет Міністрів України заборонив штрафувати населення за несплату комунальних послуг. На мою думку, в цей складний для нас період, це правильне рішення. Проте, прошу жителів нашої громади усвідомлено підійти до цього питання. Ми усі зараз маємо воду, усуваються аварійні ситуації. За ці послуги треба платити. Довго їх безкоштовно поставляти ніхто не буде.  Комунальники виходять на свою роботу не дивлячись ні на які загрози. А вони теж люди і у них є сім'ї. Вони потребують зарплати. Якщо ми масово припинимо оплачувати рахунки, це може привести до комунального колапсу, який негативно позначиться не лише на нас, але і на забезпеченні наших захисників. Ворог чекає зокрема і цього.

Тому прошу усіх жителів, які мають фінансову можливість, сплачувати послуги.

Давайте бути надійним тилом на усіх фронтах. У тому числі і на комунальному! Сподіваюсь на ваше розуміння та підтримку.

Слава Україні!

З повагою, селищний голова Віктор Доцуленко.