СЛОБІДСЬКА ГРОМАДА У СКОРБОТІ.

Дата: 23.03.2022 14:13

Не віриться і досі....... Сумна звістка про загибель наших земляків, учасників війни, які мужньо, взявши зброю в руки, захищали нашу Батьківщину, наше майбутнє від російських окупантів, прийшла в нашу громаду. Нажаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найрідніших людей - велике випробування. В цю гірку мить, вся громада висловлює щирі співчуття родинам загиблих захисників України - Бойко Андрія Михайловича, Переход Едуарда Михайловича, Антоненко Євгена Леонідовича. Війна забрала життя наших земляків, які віддали його в ім'я України. В ці скорботні дні глибоко сумуємо та співчуваємо рідним загиблих. Прийміть слова подяки за те, що виховали патріотів та справжніх захисників України і нехай Господь Бог допомагає Вам перенести цю важку біль втрати рідних людей. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать родинне горе. Вічний спомин про мужніх захисників України назавжди залишиться в наших серцях. Герої не вмирають! Молитвою та вічною пам'яттю Вас огортаємо, Герої наші!